Pracovní doba: Po–Pá 07:00 – 17:00 h | So–Ne zavřeno
548 216 503 | Non-stop nehodová linka
 • škoda brno autospektrum acc servis ojeté nové slider servis office služby

  Nabízíme bohaté
  portfolio služeb

ŠKODA Předplacený servis je doplňkovou službou, která vám kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla. V závislosti na zvolené variantě máte při jakémkoli způsobu financování předplaceny servisní prohlídky, výměny oleje a filtrů nebo i výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení.
Předplacený servis je dostupný pro retailové i fleetové zákazníky na všechny modely vozů ŠKODA.
Službu si lze pořídit na 5 let nebo do zvoleného nájezdu 60 000 km, 100 000 km či 150 000 km. Platí skutečnost, která nastane dříve.

TESTOVACÍ JÍZDY VOZIDEL ŠKODA

V našem autosalonu se můžete pokochat krásnými vozy ŠKODA, a nejen to. Otestovat můžete prověřené vozy ŠKODA nebo ojeté vozy ŠKODA. Pojďte zažít testovací jízdu s Vaším novým vozem ŠKODA. .Můžete se zamilovat do designu vozu, výbavy a technických parametrů. Proto nám dovolte nabídnout Vám testovací jízdy aktuální modelové řady ve Vašem vysněném voze. Až testovací jízda Vám ukáže, jestli si s vozem ŠKODA sedíte a nabije Vás tou správnou emocí, kterou máte ve Vašem autě cítit vždy, když si usednete za jeho volant.

škoda brno autospektrum acc servis ojeté nové citigo
škoda brno autospektrum acc servis ojeté nové nová fabia
škoda brno autospektrum acc servis ojeté nové rapid
škoda brno autospektrum acc servis ojeté nové octavia
škoda brno autospektrum acc servis ojeté nové superb
škoda brno autospektrum acc servis ojeté nové karoq
škoda brno autospektrum acc servis ojeté nové kodiaq
škoda brno autospektrum acc servis ojeté nová scala

Stačí nás  kontaktovat a v našem autosalonu AUTO-SPEKTRUM-ACC  si s námi domluvit nejbližší možný termín jízdy.

Těšíme se na Vás!

PNEUHOTEL

Po výměně na letní či zimní sezónu je uskladníme v našem Pneuhotelu ŠKODA a budeme se o ně starat s náležitou péčí.

V ceně uskladnění pneumatik či kompletních kol je jejich důkladná kontrola a samozřejmé důsledné umytí. Pneumatiky nebo komplety skladujeme v uzavřených skladech s řízenou teplotou, tak jak výrobci předepisují.

Při uskladnění kompletních kol je tato fáze velmi důležitá – vymyjeme sůl ze zimních měsíců, nečistoty, prach z brzdového obložení a vše další, co má neblahý vliv na životnost pneumatik. Poskytujeme prodej pneumatik CONTINENTAL, BARUM, SEMPERIT, PIRELLI, TOMKET, NOKIAN, YOKOHAMA, BRIDGESTONE, MATADOR

NÁHRADNÍ MOBILITA (ODVOZ A DOVOZ)

V souladu s náhradní mobilitou ŠKODA Vás rádi odvezeme, kamkoliv po Brně a rádi Vás pak i vyzvedneme. Náhradní mobilita ŠKODA je unikátní služba pro naše zákazníky a je zcela zdarma.

Rádi Vám poskytneme náhradní vozidlo značky ŠKODA a to:

škoda fabia

ŠKODA FABIA

škoda rapid

ŠKODA RAPID

škoda octavia

ŠKODA OCTAVIA

škoda superb

ŠKODA SUPERB

V souladu s náhradní mobilitou ŠKODA máte nárok v případě, že k nám dorazíte MHD na jízdenku. Zažádejte o ní naše přijímací techniky.

MYCÍ LINKA

Kartáčové mytí povrchu vozů je sice rychlé, nicméně škodí laku a nikdy nebude tak precizní jako ruční mytí. Naše mytí probíhá výhradně ručně. Ať již jde o běžné mytí povrchu vozu nebo čištění laku s jeho následnou renovací. Ruční práci jednoduše nic nenahradí. Nechceme umýt co nejvíce vozů, ale snažíme se o opravdu kvalitní údržbu.

Čištění interiéru je naší specialitou – u vyšších čistících programů dokonce demontujeme sedadla řidiče a spolujezdce a detailně se věnujeme i kolejničkám sedadel, které jsou běžně opomíjeny. Se štětečkem v ruce se naši specialisté budou věnovat každém výdechu vzduchu a každé spáře. Umytí i čištění vozu plně přizpůsobíme vašim požadavkům tak, aby byla plně zaručena vaše spokojenost. Dopřejte vozu ŠKODA náležitou péči a využijte naše ruční mytí v Brně.

Objednávat se můžete na telefonním čísle:  +420 548 216 503 nebo info@autospektrumacc.cz

OPERATIVNÍ LEASING 

Operativní leasing  je v posledních letech velmi populárním řešením pro vozový park firem. Dnes už se totiž nemusíte zatěžovat vlastnictvím vozu, hlídáním servisu, hledáním výhodného pojištění a zjišťováním zůstatkových cen – to vše za Vás umíme zařídit my a náš operativní leasing. Zvláště v Praze a v Brně je operativní leasing velmi populární. Využijte operativní leasing v Brně u nás. AUTO – SPEKTRUM – ACC Vám nabízí kompletní služby.

Jedná se o dlouhodobý pronájem vozu. S našimi poradci si specifikujete Vámi požadované parametry vozu, zvolíte délku pronájmu, roční nájezd kilometrů a přidané služby. Pak se již o nic nestaráte a vůz bez dalších starostí užíváte, vše důležité za Vás v rámci operativního leasingu hlídáme my.

Když si sjednáte operativní leasing, volíte si i délku pronájmu. Po tuto dobu Vám udržujeme vůz v perfektním stavu prostřednictvím pravidelných kontrol v servisu. Jakmile sjednaná doba operativního leasingu uplyne, máte možnost vůz odkoupit a nebo si jednoduše navolíte parametry úplně nového vozu.

Po ukončení pronájmu nám vůz vrátíte. Ale pokud jste si na Váš vůz zvykli, zatímco jste jej měli na operativní leasing, že už si fungování s jiným nedokážete představit, tak je tu pro Vás řešení. Vůz si můžete odkoupit – náš poradce pro Vás stanoví prodejní cenu a už bude záležet jen na Vašem rozhodnutí, zda vůz odkoupíte či nikoliv.

V případě zájmu kontaktujte Jana Špačka – vedoucího prodeje vozů ŠKODA 548 216 503 nebo jan.spacek@autospektrumacc.cz

POJIŠTĚNÍ VOZU ŠKODA

Rádi Vám nabídneme pojištění Vašeho vozu ŠKODA. Nebudeme Vám tvrdit, že je skvělé nebo výhodné. Doporučíme Vám variantu pojištění, která bude určena Vám na míru. Zvolíte si variantu povinného ručení nebo havarijního pojištění od pojišťoven, které zastupujeme a my Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodné varianty, tak aby pojištění pokrylo rizika, kterých se obáváte nebo mohou nastat.

ZASTUPUJEME TYTO POJIŠTOVNY

 • auto spektrum acc partner pojišťovna allianz
 • autospektrum acc brno slatina pojišťovna direct
 • autospektrum acc brno slatina pojišťovna generali česká pojišťovna
 • autospektrumacc pojišťovna kooperativa brno slatina
 • autospektrum acc brno slatina pojišťovna slavia
 • auto spektrum acc partner pojišťovna uniqa

AutoSpektrumACC nabízí komplexní péči v rámci vozového parku pro naši firemní klientelu. Jestliže Vás nabídka oslovila, můžete volat na číslo 548 216 503 pro vytvoření nezávazné individuální nabídky, nebo pište na firemní mail info@autospektrumacc.cz.

Nabídnout můžeme cenově výhodné hodinové sazby a zvýhodněné ceny materiálů i náhradních dílů. Dovedeme také nacenit Vaše současné servisní faktury, abyste na první pohled viděli, o kolik si u nás cenově polepšíte.

Nabízíme tyto služby

PICK-UP
servis

Vnější čištění
a vysátí vozu

Mokré
čištění interiéru

Letní a zimní
přezutí kol

Uskladnění
pneumatik

Individuální
flexibilní přístup

Komplexní péče
o vozový park

STK a emise
bez front

Garanční
prohlídky

Řešení
pojistných událostí

Našim firemním zákazníkům nabízíme krátké objednací termíny.

obchodak autospektrumacc fleetový zákazník

Máte v plánu odebírat alespoň 3 vozy během 12 měsíců?

Víte, že můžete být naším fleetový zákazníkem? Fleetový program pro vás představuje zvýhodněné podmínky při nákupu nových vozidel. Firemní zákazníci mohou dosáhnout velkoodběratelské slevy už při odběru tří nových vozidel za dvanáct měsíců.